1. Sprzedawca dostarcza towar zgodnie z podanym przy produkcie terminem wysyłki. Termin dostawy oblicza się w następujący sposób:
  • przy płatności przelewem, termin ten rozpoczyna się od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy,
  • przy płatności „płatność za pobraniem”, termin ten rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy sprzedaży,
  • przy płatności „sprzedaż na raty”, termin ten rozpoczyna się od dnia uzyskania informacji z banku, iż procedura kredytowa została zakończona (Klient otrzymał kredyt).
  1. Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawa jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby dostawy towaru:
  • przesyłki standardowe,
  • przesyłki paletowe,
  • przesyłki wielogabarytowe.
  1. Dostarczenie towaru do Klienta jest nieodpłatne.
  2. Sprzedawca prosi o obecność Kupującego w miejscu i czasie, w którym ma nastąpić dostawa towaru. W przypadku, gdy kurier nie zastanie Kupującego pod adresem dostawy, przesyłka zostanie awizowana. Ponowna próba dostarczenia towaru nastąpi w ciągu 48 godzin od wystawienia awiza. Jeżeli kurierowi ponownie nie uda się doręczyć przesyłki (z uwagi na nieobecność Kupującego pod wskazanym adresem w umówionych wspólnie godzinach pomiędzy kurierem a Kupującym), przesyłka zostaje zwrócona do sortowni kuriera, skąd Kupujący może ją odebrać. W przypadku braku odebrania przesyłki z sortowni przez Kupującego w terminie 3 dni roboczych od ostatniej próby doręczenia następuje jej zwrot do Sklepu Meble Hubertus.

WAŻNE: Kurier ma obowiązek wniesienia przesyłki „do drzwi” tylko w przypadku paczek o jednostkowej wadze nie większej niż 30 kg. Przesyłki o jednostkowej wadze paczki przekraczającej w/w wagę należy odebrać z samochodu firmy kurierskiej (w wielu przypadkach kurierzy są na tyle uprzejmi, że służą pomocą przy wniesieniu paczek cięższych niż 30 kg). Jeżeli towar jest pakowany w większą ilość opakowań, ale o wadze jednostkowej nie większej niż 30 kg, wysyłany jest jako jedna przesyłka składająca się z kilku paczek. Przesyłki o wadze większej niż 80 kg wysyłane są na palecie.