Stoliki RTV, szafki RTV

Jeśli szukacie idealnej szafki rtv do swojego salonu, pokoju dziennego czy sypialni, dobrze trafiliście. Firma Hubertus zaczynała swoją działalność produkując właśnie stoliki pod telewizor. To potrzeba stworzenia pasującego do reszty mebli stolika, skłoniła założyciela firmy do wyprodukowania pierwszego modelu. Popyt na stoliki rtv zrodził pomysł na rozpoczęcie produkcji mebli na szerszą skalę.
 • wizualizacja stolika rtv luna w raz z telewizorem, kolor biały połyskstolik rtv luna biały połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • stolik rtv luna w kolorze brąz połysk ze szklanymi półkamistolik rtv luna brąz połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • stolik rtv luna w kolorze cappuccino połysk ze szklanymi półkamistolik rtv luna cappuccino połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • wizualizacja stolika rtv luna w raz z telewizorem, kolor czarny połyskstolik rtv luna czarny połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • wizualizacja stolika rtv biały połysk nowoczesny Ventostolik rtv vento biały połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • model stolika rtv Vento brąz połyskstolik rtv vento brąz połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • model stolika rtv Vento cappuccino połyskstolik rtv vento cappuccino połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • wizualizacja stolika rtv vento w kolorze czarny połyskstolik rtv vento czarny połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • stolik rtv andora w kolorze biały połysk, dwie szklane półki z podświetleniem led oraz dwie szuflady na środkustolik rtv andora w kolorze biały połysk, dwie szklane półki z podświetleniem led oraz dwie szuflady na środku
  Wybierz opcje Szczegóły
 • model stolika rtv hubertus marino w kolorze biały połysk z oświetleniem led
  Wybierz opcje Szczegóły
 • wizualizacja stolika rtv davos 2 w kolorze biały połyskstolik rtv davos 2 w kolorze biały połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • Wybierz opcje Szczegóły
 • model szafki rtv hubertus panorama 2 w kolorze biały połysk z dwoma szklanymi półkami

  Stolik RTV PANORAMA 2 biała

  5.00 z 5
  1,545.001,599.00
  Wybierz opcje Szczegóły
 • model stolika rtv hubertus panorama lux w kolorze biały połysk
  Wybierz opcje Szczegóły
 • wizualizacja stolika rtv roma w kolorze białym, dwie szklane półki, obrotowy 360 stopni,stolik rtv roma, czarny, dwie szklane półki plus wieszak na telewizor
  Wybierz opcje Szczegóły

 Znajdziecie u nas różnego rodzaju stoliki rtv, szafki, panele ścienne, do postawienia na podłodze, na których powiesicie, postawicie telewizory od tych najmniejszych do nawet 75 – calowych. Firma cały czas wychodzi na przeciwko nowym trendom. Topowe modele są na rynku już od kliku lat, mimo to nie straciły na uroku.

Cały czas prym wiodą popularne modele jak MarinoAndoraMonaco. Wykonane na wysoki połysk idealnie wpasowują się nie tylko w nowoczesne wnętrza, ale również w salony urządzone na styl skandynawski, glamour, czy eklektyczny

Dla bardziej tradycyjnych klientów mamy również stoliki rtv wykonane z płyt drewnopodobnych o matowym wykończeniu, np. avola brąz czy popularny dąb sonoma. Te dopełnią niejedną aranżację w stylu klasycznym, skandynawskim, czy również eklektycznym.
Nasze szafki rtv cechuje wysoka jakość wykonania. Wszystkie meble produkowane są w siedzibie firmy Hubertus, która znajduje się w Siemianowicach Śląskich.
Wszystkie meble są wytrzymałe oraz bardzo łatwe w montażu. Szczegółowa instrukcja montażu dołączona do każdego egzemplarza, obrazuje jak krok po kroku zmontować stolik.
Do wszystkich szafek RTV z łatwością możemy znaleźć meble, które uzupełnią nasze wnętrze i będą wyglądały jak komplet. W naszej ofercie są również ławy i stoły wykonane z tych samych materiałów. Dzięki temu bez trudu skompletujecie meble w zależności od potrzeb. Idealnie sprawdzą się również z meblami z serii IMPRESJA, np. komodą czy witryną w białym lub czarnym połysku.
Szukając odpowiedniego koloru, często staramy się dopasować do już obecnych mebli w naszym wnętrzu. Sugerując się zdjęciami w komputerze możemy się rozczarować. Zdjęcia te ze względu na różne monitory, na których je oglądamy, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. W tym przypadku polecamy skontaktować się z nami i poprosić o bezpłatne próbki w danym kolorze. Wtedy będziecie mogli na żywo zobaczyć, porównać odcień i wybrać ten najodpowiedniejszy.

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA MEBLI HUBERTUS Zamknij