Metody płatności dostępne w sklepie internetowym www.meblehubertus.pl

POBRANIE
Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. U nas również ta metoda płatności jest gratis!

 


 

ipko

PRZEDPŁATA NA KONTO
Dane do przelewu:
MALOWANY DZBAN Renata Leboch-Kicik
ul. Reja 3
41-106 Siemianowice Śląskie
PKO BP S.A. nr rachunku : 07 1020 2528 0000 0202 0166 8623
Powyższe dane otrzymasz w e-mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Pamiętaj aby w tytule przelewu wpisać numer swojego zamówienia.

 


 

przelewy24-logo

 

Przelewy24/KARTY PŁATNICZE
Honorujemy płatności przelewem lub kartami Visa i MasterCard dokonywane poprzez system www.payu.pl. Po złożeniu zamówienia i wybraniu tego systemu płatności klient zostanie przeniesiony na stronę internetową www.payu.pl, obsługującego płatności kartami i przelewem. O prawidłowym dokonaniu płatności informuje komunikat.
Autoryzacja kart jest przeprowadzana on-line. Dane podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokołem SSL. Za każdym razem sprawdzana jest autentyczność danych karty kredytowej. W przypadku odmowy autoryzacji możliwa jest zmiana formy płatności na płatność za pobraniem lub przedpłata na konto.
Przy wyborze tej formy płatności nie jest doliczana żadna dodatkowa opłata.

 


 

paypal

 

PAYPAL
PayPal, godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet. Serwis PayPal ma ponad 220 mln użytkowników w 190 krajach i regionach.
Czy to jest bezpieczne?
W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.
Dlaczego warto korzystać z serwisu PayPal?
* Kupuj i wysyłaj pieniądze w serwisie PayPal – ta usługa jest bezpłatna.
* Kupuj i płać w serwisie PayPal, bez przekazywania sprzedawcy jakichkolwiek danych osobowych.
* Usługa PayPal jest akceptowana przez miliony firm na całym świecie i stanowi preferowaną formę płatności w serwisie eBay.
Więcej informacji – www.paypal.pl

 


 

eraty


e-RATY

Raty przez internet to wygodny sposób na zakupy bez wychodzenia z domu! Przekonaj się, jakie to proste!
1. Po wybraniu towarów, w formularzu zamówienia kliknij Raty Żagiel.
Wypełnij formularz online, sprawdź liczbę oraz wysokość miesięcznych rat i kliknij Wyślij.
W ciągu 2 godzin skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasz konsultant. Miej pod ręką dowód osobisty. Podczas rozmowy otrzymasz decyzję kredytową.
2. Kurier dostarczy Ci umowę kredytu. Jeden egzemplarz jest dla Ciebie. Drugi podpisz i razem z kserokopią wymaganych dokumentów przekaż kurierowi.
3. Po otrzymaniu przez podpisanej umowy sklep zostanie powiadomiony o możliwości realizacji zamówienia i skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wysyłki towaru.
Więcej informacji – https://www.santanderconsumer.pl/raty-jak-kupic