Nie tylko cztery nogi. Jak wybrać (nowoczesny) stół do jadalni?

Stół to podstawa każdej kuchni czy jadalni. Każdy chce przecież wygodnie zjeść posiłek. Dobierając odpowiedni stół do naszego wnętrza, koniecznie pamiętajmy o kilku rzeczach:

  • jakie maksymalne wymiary może posiadać nasz mebel?
  • czy potrzebujemy funkcji rozkładania?
  • jaki kolor będzie najodpowiedniejszy oraz najbardziej praktyczny?

Jeśli nasze pomieszczenie jest dość małe lub w ogóle nie możemy pozwolić sobie na stół, idealnym rozwiązaniem jest mebel 2 w 1 – ŁAWOSTÓŁ.
Dzięki możliwości podnoszenia oraz rozkładania blatu ze zwykłej ławy, w łatwy sposób możemy uzyskać przyzwoity stół.
Polecamy ławę AVERSA LUX, dostępną w kilku wersjach kolorystycznych. Wykończona na wysoki połysk, z pewnością sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Dysponując większą powierzchnią, pełnowymiarowy stół spisze się na medal.

Stół to nie tylko blat i cztery nogi. Meble Hubertus proponuje szeroki wachlarz nietypowych modeli, które zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów. Sporym uznaniem cieszy się nasz bestseller – Stół XENON.
Jest to bowiem kompaktowych wymiarów stół, który w razie potrzeby możemy rozłożyć do 210 cm.

Dobrą alternatywą są stoły LINOSA 2 oraz VICTORIA. Te również posiadają funkcję rozkładania, jednak mając 2 wkładki możemy uzyskać już 260 cm.
Jeśli co jakiś czas odwiedza nasz większa ilość znajomych czy krewnych, taki model na pewno będzie dobrym wyborem.
Jeśli posiadamy salon połączony z kuchnią, dobierając odpowiednie meble staramy się łączyć odpowiednie kolory, wzory, faktury  tak, aby wszystko wyglądało na spójne i przemyślane.
Dlatego w naszej ofercie znajdują się również ławy do kompletu ze stołem. Tym samym decydując się na nowoczesny rozkładany stół Xenon, możemy dokupić równie piękną ławę Xenon mini.
Uzyskamy tym samym idealne połączenie, które nie wyjdzie z mody jeszcze przez długie lata.

Jeśli szukacie czegoś na naprawdę duże przyjęcia, Meble Hubertus również wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom. Stół Kolos to największy stół rozkładany i nowość w naszym sklepie internetowym.
Metr szerokości i możliwość rozłożenia do aż 4,12 m! Imponujące? Na uwagę zasługuje fakt, że w wersji nierozłożonej stół ten ma 160 cm długości. W komplecie znajdują się 4 wkładki -po 48 cm każda. Wkładki te mieszczą się w stole.

Bogata oferta mebli na wysoki połysk tylko u nas! Większość modeli dostępna od ręki!

najlepszy stół do jadalni wysoki połysk meblehubertus