Stół to serce każdego domu. To przy nim spędzamy czas z najbliższymi, jedząc, śmiejąc się i rozmawiając. Dobrze dobrany mebel tego typu zapewnia wygodną przestrzeń wszystkim domownikom i pozwala na komfortowe spotkania w większym gronie. Taki właśnie jest stół KOLOS – funkcjonalny, a jednocześnie zachwycający swym nietuzinkowym designem.

 

Stół KOLOS: niesamowity wygląd

Stół KOLOS został zaprojektowany przez najlepszych polskich projektantów mebli. Charakteryzuje się nowoczesnym designem o prostych liniach i ciekawych bryłach. Blat opiera się na szerokiej kolumnie, która robi niesamowite wrażenie, dzięki ciekawej grafice, która dodaje całości charakteru. Stół KOLOS doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, których stanie się centralnym punktem, przyciągając wzrok i zachwycając swym wyglądem. Duży wybór zestawień kolorystycznych umożliwia doskonałe dopasowanie stołu do aranżacji wnętrza i indywidualnych upodobań domowników. Połączenie dwóch, kontrastowych barw daje niebanalny efekt i nadaje meblowi odważnego charakteru. Osoby, które poszukują bardziej stonowanych projektów, mogą wybrać stół KOLOS w całości czarny lub biały ‒ ten wspaniale wpasuje się w minimalistyczne wnętrza. Mebel wykonany jest na wysoki połysk, ale klient w zależności od preferencji może zdecydować się również na matowe wykończenie blatu.

Stół KOLOS: funkcjonalność to podstawa

Stół KOLOS to przede wszystkim funkcjonalność. W swej podstawowej formie ma 140 lub 180 cm, ale po całkowitym rozłożeniu osiąga od 332 aż do 468 cm długości. To sprawia, że stół KOLOS jest największym stołem dostępnym na rynku. Sprawdzi się on doskonale na dużych spotkaniach rodzinnych, zapewniając wszystkim gościom swobodę ruchów i komfortową ilość miejsca. Dużym atutem stołu jest również jego sposób rozkładania, który umożliwia rozłożenie tylko części dodatkowych blatów, co sprawia, że mebel z łatwością można dopasować do aktualnych potrzeb. Dodatkowo rozkładanie jest szybkie i proste, a konstrukcja niezwykle stabilna. Aktualną dostępność wariantów można sprawdzić w e-sklepie >>> https://meblehubertus.pl/produkt/stol-kolos-max-180-rozkladany-rozne-kolory/

 

Stół KOLOS: najwyższa jakość

Wspaniały i ciekawy design w połączeniu z wysoką jakością oraz wprowadzeniem wielu funkcjonalnych rozwiązań to gwarancja wygody połączonej z niebywałą wytrzymałością i estetycznym wyglądem – taki jest właśnie stół KOLOS. Blat został pokryty specjalną matą akrylową, która charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, promieniowanie UV i wysoką temperaturę aż do 100 stopni C. Dzięki temu mebel prezentuje się nieskazitelnie nawet po długich latach intensywnego użytkowania.