Szafki RTV to bardzo funkcjonalne, niewielkie meble, które pozwalają odpowiednio zagospodarować przestrzeń pod telewizorem. Stolik pod telewizor jest niezastąpiony w domowym kąciku multimedialnym, a dobrze dobrany czyni go praktycznym i stylowym elementem wystroju wnętrza. Warto jednak wiedzieć, czym kierować się przy wyborze stolika RTV.

Miejsce na sprzęt audio

Wybierając stolik pod telewizor, należy zwrócić uwagę, aby miał on odpowiednio dużo miejsca na ustawienie sprzętu takiego jak dekoder, czy konsola do gier. Szerokie półki doskonale wyeksponują sprzęt, umożliwią jego wygodną obsługę i zapewnią doskonały wygląd.

Optymalna wielkość szafki RTV

Stoliki RTV warto kupować trochę na zapas. Dobieranie mebla idealnie do aktualnie posiadanego modelu telewizora może być problematyczne w przyszłości, gdyż wymiana sprzętu będzie się wiązała z koniecznością wymiany mebla. Zdecydowanie lepiej więc kupić szafkę, która jest uniwersalna i będzie pasować do telewizorów różnej wielkości.

źródło: https://meblehubertus.pl/produkt/davos/

Stolik pod telewizor – najważniejsza jest jakość

Stolik pod telewizor powinien być wykonany z dobrej jakości komponentów, aby dobrze się prezentował mimo upływającego czasu. Mocna konstrukcja i wysoka klasa materiałów to gwarancja, że stolik się nie odkształci i zachowa swój pierwotny kształt. Dodatkowo meble wysokiej jakości charakteryzują się również doskonałym wykończeniem każdego detalu, co sprawia, że wyglądają one niezwykle elegancko i ekskluzywnie.

Stolik do powieszenia telewizora

Ciekawym rozwiązaniem są stoliki, na których bezpośrednio wiesza się telewizor. Mają one wyjątkowy design, a dzięki wprowadzonym rozwiązaniom zapewniają nieskazitelny wygląd salonu. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i oryginalne, które doskonale sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych wnętrzach. Co ciekawe, dzięki otworom przepustowym kable są niewidoczne bez konieczności zakładania mało estetycznych listew, czy ingerowania w strukturę ściany, co może być kłopotliwe w wykończonym pomieszczeniu. Zdecydowanie jest to rozwiązanie, które przyciąga wzrok i zachwyca swą elegancją, dlatego może być doskonałą alternatywą dla standardowych rozwiązań.