/Czarny stolik kawowy

CZARNY STOLIK KAWOWY

świetny wybór do nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Wysoki połysk sprawi, że powierzchnia nie będzie jednolita, a tym samym nudna. Czarne meble na wysoki połysk dodają wnętrzu elegancji. Nasze ławy są nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne. Wiele ław ma funkcję podnoszenia i rozkładania. Rozkładane ławy to idealne rozwiązanie w niewielkich wnętrzach, gdzie nie mamy możliwości postawienia oddzielnie dużego stołu dla gości. Dzięki funkcji podnoszenia i rozkładania ławy służą w wielu dziedzinach życia codziennego.

Nowoczesne podejście do urządzania wnętrz skłania nas do zakupu mebli, które świetnie się prezentują. Często myślimy jednak jak dany mebel będzie sprawował się w praktyce. Decydując się na zakup nowych mebli, chcemy żeby służyły nam jak najdłużej. Producent zaleca używanie podkładek pod gorące naczynia.

W celu utrzymania wysokiego połysku w należytym porządku, wystarczy ścierka z mikrofibry, na większe zabrudzenia np. odciski palców możemy użyć dodatkowo 1% roztworu mydła.

Czarny stolik kawowy to kapitalna propozycja do nowocześnie urządzonych salonów. W naszej kolekcji znajdziesz idealny stolik czarny dla siebie!

Stolik kawowy czarny to elegancja w każdym wymiarze – możesz wybrać stolik czarny połysk albo mat zależnie od swojego gustu. Nasze stoliki są nie tylko piękne, ale także praktyczne – wybrane modele posiadają możliwość rozłożenia blatu do większych wymiarów.

U nas kupisz także stolik kawowy tanio – wybierz swój czarny stolik już teraz w naszym sklepie internetowym Hubertus Meble. Życzymy udanych zakupów!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.